Działka na sprzedaż 23 ary z WZ
Karczów gm. Dąbrowa Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 26 Marzec, 2026 22:49
380 000 zł
165 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:2306 m2
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 380 000 zł / 165 zł/m2
Opis oferty
Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 23 arów,zlokalizowaną w miejscowości Karczów, gmina Dąbrowa.
Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, które przewidują
możliwość realizacji budynku mieszkalnego, jednorodzinnego, wolno
stojącego.
Media w postaci wody oraz kanalizacji znajdują się na działce, co
ułatwia proces przyłączenia i rozpoczęcia inwestycji. Prąd w
pasie drogowym obok działki.
Duża powierzchnia działki pozwala na swobodną aranżację
przestrzeni – zarówno samego budynku, jak i ogrodu, tarasu czy
dodatkowych elementów zagospodarowania terenu.
Lokalizacja
Karczów to spokojna miejscowość położona w gminie Dąbrowa,
oferująca ciszę, przestrzeń oraz dobry dojazd do Opola oraz
pobliskich miejscowości i infrastruktury gminnej. Lokalizacja idealna
dla osób szukających miejsca pod budowę domu z dala od miejskiego
zgiełku.
W miejscowości sklep, przedszkole, przystanek autobusowy naprzeciwko
działki, stadnina koni, boisko.
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty oraz
ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Szczegóły oferty: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI Oddział w Niemodlinie, ul.
Rynek 4 - Wojciech Błasiak (licencja nr 23271) tel. 600 - pokaż numer telefonu -
Bezpieczna transakcja za pośrednictwem FREEDOM NIERUCHOMOŚCI
NIEMODLIN:
- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu
hipotecznego na rynku
- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU
- kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji